Projekt »Kolesarimo za celiakijo«

*Soustvarjajmo skupaj boljšo prihodnost za bolnike s celiakijo.*

celiakija na kolesu

O PROJEKTU

Matjaž Golob bo v 14 dneh večkrat prekolesaril Slovenijo in obiskal vseh 212 občin. Prekolesaril bo 3000 km in 40.000 višinskih metrov (mv) v 14. etapah bo prekolesaril po 200 km in do 3500 vm ter pri tem obiskal tudi do 22 občin na dan. Kolesarjenje je namenil osveščanju o celiakiji in izzivih bolnikov s celiakijo pri vsakdanjem življenju brez glutena.

Ustavil se bo tudi v Šmartnem ob Paki in sicer v sredo, 14. 8. 2019, ob 16:45. Vabljeni na sprejem, kjer ga boste lahko pozdravili!

Všečkajte in delite na www.facebook.com/celiakija.si/ in spremljajte na www.celiac.si
—————————————————————————————–
1. ETAPA: ponedeljek, 5.8.2019 (11 občin, 200 km, 3182 vm)
MO Novo mesto (5:00) – Straža (5:35) – Dolenjske Toplice (5:45) – Semič (7:15) – Metlika (8:05) – Črnomelj (8:55) – Kostel (11:30) – Osilnica (12:30) – Kočevje (17:00) – Ribnica (18:00) – Sodražica (18:30)

2. ETAPA: torek, 6.8.2019 (12 občin, 185 km, 2657 vm)
Loški potok (5:40) – Loška dolina (6:20) – Bloke (7:00) – Cerknica (7:50) – Postojna (8:50)- Pivka (9:40) – Ilirska Bistrica (10:40) – Hrpelje-Kozina (12:40) – Ankaran (14:10) – MO Koper (16:40) – Izola (17:10) – Piran (18:00)

3. ETAPA: sreda, 7.8.2019 (11 občin, 196 km, 3087 vm)
Divača (8:30) – Sežana (9:00) – Komen (10:10) – Miren (11:30) – Renče-Vogrsko (11:50) – Šempeter-Vrtojba (12:10) – MO Nova Gorica (12:30) – Brda (16:00) – Kanal (17:00) – Tolmin (18:30) – Kobarid (19:30)

4. ETAPA: četrtek, 8.8.2019 (9 občin, 196 km, 3549 vm)
Bovec (6:30) – Kranjska Gora (9:30) – Jesenice (10:40) – Žirovnica (11:10) – Tržič (12:30) – Preddvor (13:30) – Jezersko (17:30) – Cerklje na Gorenjskem (18:45) – Kamnik (19:45)

5. ETAPA: petek, 9.8.2019 (18 občin, 192 km, 3709 vm)
Gornji Grad (7:30) – Nazarje (8:20) – Mozirje (8:30) – Rečica ob Savinji (9:00) – Ljubno (9:30) – Luče (10:10) – Solčava (10:55) – Črna na Koroškem (12:45) – Mežica (14:40) – Prevalje (15:10) – Ravne na Koroškem (15:25) – Dravograd (15:55) – Vuzenica (16:40) – Muta (16:45) – Radlje ob Dravi (17:10) – Ribnica na Pohorju (18:10) – Podvelka (18:45) – Lovrenc na Pohorju (19:45)

6. ETAPA: sobota, 10.8.2019 (22 občin. 215 km, 1905 vm)
Ruše (5:50) – Selnica ob Dravi (6:10) – MO Maribor (7.00) – Pesnica pri Mariboru (8:00) – Kungota (8:30) – Šentilj (8:55) – Apače (10:25) – Gornja Radgona (10:45) – Radenci (11:05) – Tišina (11:25) – MO Murska Sobota (11:50) – Moravske Toplice (12:30) – Puconci (12:55) – Cankova (15:10) – Rogašovci (15:45) – Kuzma (16:15) – Grad (16:30) – Gornji Petrovci (17:30) – Šalovci (17:50) – Hodoš (18:05) – Kobilje (19:20) – Dobrovnik (19:40)

7. ETAPA: nedelja, 11.8.2019 (20 občin, 207 km, 1843 vm)
Lendava(5:50) – Velika Polana(6:25) – Turnišče(6:55) – Beltinci(7:25) – Odranci(7:40) – Črenšovci(7:50) – Razkrižje (8:15) – Ljutomer (8:40) – Središče ob Dravi (10:00) – Ormož (10:35) – Gorišnica (11:15) – Zavrč (11:55) – Cirkulane (12:25) – Videm (13:05) – Podlehnik (13:30) – Žetale (16:10) – Rogatec (16:45) – Rogaška Slatina (17:15) – Podčetrtek (18:05) – Bistrica ob Sotli (19:30)

8. ETAPA: ponedeljek, 12.8.2019 (14 občin, 222 km, 2914 vm)
Krško (6:40) – Brežice (7:30) – Kostanjevica na Krki (8:30) – Šentjernej (8:55) – Škocjan (9:25) – Šmarješke Toplice (9:45) – Mirna Peč (11:00)- Trebnje (11:30) – Žužemberk (12:30) – Dobrepolje (16:00) – Velike Lašče (16:30) – Ig (17:45) – Borovnica (19:00) – Vrhnika (19:30)

9. ETAPA: torek, 13.8.2019 (7 občin, 183 km, 3673 vm)
Logatec (5:30) – Vipava (8:10) – Ajdovščina (8:40) – Idrija (11:40) – Cerkno (13:00) – Železniki (17:20) – Bohinj (19:50)

10. ETAPA: sreda, 14.8.2019 (19 občin, 206 km, 2502 vm)
Gorje (7:30) – Bled (7:45) – Radovljica (8:10) – Naklo (9:10) – MO Kranj (9:30) – Šenčur (9:50) – Vodice (10:30) – Komenda (10:50) – Mengeš (11:10) – Domžale (11:30) – Lukovica (12:00) – Vransko (13:30) – Tabor (15:50) – Polzela (16:30) – Braslovče (16:45)- Šmartno ob Paki (17:05) – Šoštanj (17:45) – MO Velenje (18:05) – MO Slovenj Gradec (19:45)

11. ETAPA: četrtek, 15.8.2019 (21 občin, 210 km, 2339 vm)
Mislinja (6:00) – Vitanje (6:50) – Zreče (7:30) – Oplotnica (7:55) – Slovenske Konjice (8:25) – Slovenska Bistrica (9:15) – Rače-Fram (10:10) – Hoče-Slivnica (10:45) – Miklavž na Dravskem polju (11:00) – Starše (11:25) – Duplek (12:15) – Lenart (13:00) – Sveti Jurij (15:20) – Sveta Ana (15:50) – Benedikt (16:20) – Sveta Trojica (16:40) – Cerkvenjak (17:10) – Sveti Jurij ob Ščavnici (17:35) – Križevci (18:20) – Veržej (18:30) – Sveti Tomaž (19:30)

12. ETAPA: petek, 16.8.2019 (18 občin, 205 km, 2545 vm)
Juršinci (6:40) – Sveti Andraž v Slovenskih goricah (7:10) – Trnovska vas (7:30) – Destrnik (7:50) – Dornava (8:30) – Markovci (9:00) – MO Ptuj (9:20) – Hajdina (9:40) – Kidričevo (10:00) – Majšperk (10:30) – Makole (11:00) – Poljčane (11:30) – Šmarje pri Jelšah (12:30) – Šentjur (13:10) – Dobje (16:20) – Kozje (17:30) – Sevnica (19:30) – Radeče (20:00)

13. ETAPA: sobota, 17.8.2019 (15 občin, 209 km, 2886 vm)
Laško (6:00) – MO Celje (6:40) – Štore (7:00) – Vojnik (7:40) – Dobrna (8:10) – Žalec (9:00) – Prebold (9:30) – Trbovlje (11:00) – Hrastnik (11:30) – Zagorje ob Savi (12:20) – Litija (13:20) – Moravče (17:00) – Dol pri Ljubljani (18:00) – Trzin (18:40) – Medvode (19:40)

14. ETAPA: nedelja, 18.8.2019 (14 občin, 203 km, 3065 vm)
Škofja Loka (5:50) – Gorenja vas (7:10) – Žiri (8:00) – Horjul (9:10) – Log- Dragomer (10.00)- Brezovica (10:10)- Dobrova-Polhov Gradec (10:30) – MO Ljubljana (11:10) – Škofljica (12:00) – Grosuplje (12:30) – Ivančna Gorica (13:30) – Šmartno pri Litiji (14:40) – Mirna (17:00) – Šentrupert (17:30) – Mokronog-Trebelno (18:00) – MO Novo mesto (19:30)


RSS