ŽUPANOV SPREJEM JANA LUKNARJA – NAJ POLICISTA LETA 2017

V ponedeljek, 29. oktobra 2018, je župan Janko Kopušar sprejel Jana Luknarja, ki je v oktobru prejel poseben naziv – naj policist leta 2017. To nagrado si je prislužil s požrtvovalnim dejanjem, ko je v svojem prostem času rešil življenje sokrajana. 

Za to dejanje je Jan s strani policije prejel že medaljo za požrtvovalnost. Ob sprejemu je župan v svojem imenu in v imenu občine Janu iskreno čestital za priznanje ter za pogum in predanost delu, ki ga izkazuje in ni ostalo prezrto. Izpostavil je, da je lepo videti, da naši občani s svojimi dejanji izstopijo iz povprečja in naredijo nekaj več. Na tak način je Jan obenem razširil dober glas tudi o naši občini. Kopušar je izrazil veselje, da se mladi odločajo za to, da ostanejo v naši občini in si tukaj »zgradijo« življenje. Ob tej priložnosti je Janu podaril knjigo Sto Zaleščanskih portretov, v kateri so zbrani in predstavljeni pomembni posamezniki z našega področja. Ob tem je poudaril, da bi v morebitnem ponatisu lahko bilo ob bok ostalim pripisano tudi ime Jana Luknarja. Sprejem se je končal v prijetnem vzdušju ob sproščenem pogovoru med vsemi prisotnimi.

Sprejem Jana Luknarja

Sprejem Jana Luknarja

 


RSS