SREČANJE BIVŠIH OBČINSKIH FUNKCIONARJEV

Ob obeležitvi dvajsetletnice obstoja naše občine je bilo v sredo 7.1.2015 organizirano srečanje vseh bivših občinskih funkcionarjev. Ker so na žalost nekateri že umrli, je najprej ob 17.00 dekan Ivan Napret v farni cerkvi daroval mašo za bivša župana Ivana Rakuna ter Alojza Podgorška ter umrle svetnike. 

Bivše svetnike je na srečanju v uvodnem nagovoru pozdravil župan Janko Kopušar, ki je izpostavil korektno delo svetnikov v vseh mandatih. Le-ti so postavil temelje delovanja naše občine. Predvsem je bilo pomembno, da so bili pri najpomembnejših odločitvah enotni in složni. Vsak je prispeval svoj delček v mozaik trenutnega položaja občine, za kar smo jim hvaležni in se vsem zahvaljujemo.

102

 

 

 

 

 

 

 

104

 

 

 

 

 

 

107

 

 

 

 


RSS